Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Brīdina par profesionāliem mērniecības instrumentu zagļiem 26.01.2021

Sviitra

Brīdinājumu kolēģiem mērniekiem par savu pieredzi izplatījis Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes Ģeodēzijas un kadastra laboratorijas vadītājs Kazys Pleskis. Viļņā, lielveikala “LID” stāvlaukumā no viņa automašīnas nozagti vērtīgi instrumenti - Trimble M3 5” tahimetrs, CHCNAV i73 GNSS uztvērējs un mugursoma ar portatīvo datoru. Zādzība acīmredzot bijusi rūpīgi plānota - instrumenti automašīnā bijuši atstāti, ievērojot piesardzību (no ārpuses neredzami), automašīna aizslēgta un ar aktivizētu signalizāciju, taču zagļi skenējuši un ieguvuši signalizācijas kodu. “Vienmēr labāk mācīties no citu, nevis savām kļūdām! Vienmēr atcerieties rūpīgi glabāt drošības informāciju, kā arī regulāri veikt pilnu laptopā esošo datu rezerves dublējumu,” iesaka Kazys Pleskis.

Nozagtie instrumenti skatāmi šeit 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada marts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2021. gada 6. marts

Vārda diena:

Vents, Centis, Gotfrīds
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.