Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

VZD izsludina konkursu mērniecības metodikas eksperta amatam 02.12.2020

Sviitra

 Valsts zemes dienests (reģ.Nr.90000030432) ir Tieslietu ministrijas pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina Nekustamā īpašuma valsts kadastra darbību, Valsts adrešu reģistra un Apgrūtināto teritoriju informācijas sistēmas darbību, kā arī veic būvju kadastrālo uzmērīšanu un nekustamo īpašumu kadastrālo vērtēšanu.

Ja Tu vēlies iegūt daudzpusīgas zināšanas un pieredzi zemes kadastrālās uzmērīšanas, nekustamo īpašumu formēšanas un normatīvo aktu izstrādes jomā, esi precīzs, ar augstu atbildības sajūtu, gatavs pētīt, iedziļināties zemes kadastrālās uzmērīšanas jautājumos un rast tiesību normām atbilstošus risinājumus  - pievienojies mūsu aizrautīgajai komandai.

Valsts zemes dienests izsludina konkursu uz vakanto 

Kadastra departamenta Mērniecības daļas vadošo metodikas eksperta amatu (uz nenoteiktu laiku),

kura galvenie pienākumi ir mērniecībā pieļauto kļūdu izvērtēšana un sertificēšanas institūciju izdoto lēmumu apstrīdējumu izskatīšana, viedokļu un skaidrojumu sniegšana Dienestā nodarbinātajiem un mērniekiem. 

 

Mūsu izvirzītās prasības pretendentiem:

otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība;

pieredze zemes kadastrālās uzmērīšanas jomā;

izpratne par zemes kadastrālās uzmērīšanas un augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas iegūšanas procesiem un spēja orientēties tiesiskajā regulējumā par šiem jautājumiem;

zināšanas par nekustamā īpašuma struktūru, tās izveidi un izmaiņu veikšanu;

labas prasmes darbā ar MS Office programmu;

vēlama pieredze normatīvo aktu izstrādē.

 

Piedāvājam:

darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā;

atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai atkarībā no piešķirtās kategorijas 923 – 1227 eiro;

sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;

veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

darba vietu Rīgā, 11.novembra krastmalā 31;

daļējas attālinātā darba iespējas pēc pārbaudes laika beigām.

 

Pretendentiem lūdzam līdz 16.decembrim iesniegt Personāla daļai, Rīgā, 11.novembra krastmalā 31, vai elektroniski uz e-pastu: konkurss@vzd.gov.lv:

1) motivētu pieteikuma vēstuli dalībai konkursā;

2) dzīvesgaitas aprakstu (CV);

3) izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Tālrunis uzziņām 67038612.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13.pantu, Valsts zemes dienests informē, ka:

1. Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;

2. Minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts zemes dienests (11.novembra krastmalā 31, Rīgā).

Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi Valsts zemes dienestā, aicinām apmeklēt Valsts zemes dienesta tīmekļvietni www.vzd.gov.lv.

Komentāri:
 
Reņģīšu_alga
02.12.2020
10:45

Man liekas, ka iepriekš (30.05.2018.) no Valts zemes dienesta Kadastra departamenta Mērniecības daļas vadītāja Viestura Aigara bija labāks piedāvājums (publicēts tīmekļa vietnē mernieks.lv (http://mernieks.lv/article/2850)), kurā viņš norādīja:
“Labdien! Piedāvāju iespēju kļūt par vecāko metodikas ekspertu zemes kadastrālajā uzmērīšanā.
Varbūt Tev ir apnicis skraidīt pa lauku? Varbūt Tev ir vēlēšanās sakārtot nejēdzības ar kurām ikdienā saskaries? Varbūt Tev vienkārši gribas pārmaiņas savā dzīvē? Valsts zemes dienestā ir brīva vakance un Tev ir lieliska iespēja kļūt par cilvēku, kurš veido un realizē ZKU metodiku visā Latvijā.
Galvenie darba pienākumi ir saistīti ar ZKU idejas attīstību un palīdzēšanu kā mērniekiem tā arī kolēģiem zemes dienestā. Tev būs precīzi jāpārzina normatīvie akti un jāspēj atrisināt problēmas ar kurām ikdienā saskaras mērnieki un zemes dienesta kontrolieri. Un pacietīgi jāuzklausa un jāpalīdz zemes īpašniekiem, kuri bieži vien apmaldās nebūt ne tik vienkāršajā ZKU pasaulē.
Darba vieta Tev būs Rīgā pašā Daugavas malā 11.novembra krastmalā 31. Alga šim amatam ir noteikta no 827€ līdz 1100€ atkarībā no piešķiramās kategorijas. Ir arī veselības apdrošināšana, papildu atvaļinājuma dienas un atvaļinājuma pabalsts atkarībā no Tava darba novērtējuma.
Ja esi ieinteresēts, piezvani vai uzraksti man un atbildēšu uz Taviem jautājumiem.
P.S. Šis e-pasts ir nosūtīts visiem ZKU un ZIP mērniekiem, kuru kontakti norādīti sertificēšanas centru mājas lapās.
VIESTURS AIGARS, daļas vadītājs Valts zemes dienests Kadastra departamenta
Mērniecības daļa, tālrunis: 67038678, adrese: 11.novembra krastmala 31, Rīga, LV-1050”.
Tātad, tika piedāvāts:
1. novērst apnicību skraidīt pa lauku;
2. novērst VZD izstrādātās un iesniegtās Tieslietu ministrijai normatīvo aktu nejēdzības ar kurām ikdienā jāsamierinās mērniekam;
3. iegūt PĀRMAIŅAS savā dzīvē;
4. brīva vakance nodrošinās IESPĒJU kļūt par CILVĒKU;
5. pienākums ir ZKU idejas attīstība;
6. pacietīgi jāuzklausa un jāpalīdz zemes īpašniekiem, kuri bieži vien APMALDĀS nebūt ne tik vienkāršajā ZKU PASAULĒ;
7. darba vieta Tev būs Rīgā pašā Daugavas malā;
8. utt....
M. Rutkovskis 17.11.2020. „Vai nodokļu nemaksāšanai mērniecībā pieteikts šahs?” (http://mernieks.lv/article/3224) rakstā norāda, ka ... „ mērnieku vidējā alga ir EUR 600 .....”.

Tātad, VZD grib nolīgt Kadastra departamenta Mērniecības daļas vadošo metodikas eksperta amata SPECIĀLISTU par MĒRNIEKA augstāko atalgojumu!

Jauki, ka joprojām tiek piedāvāts strādāt (darba vieta Rīgā, 11.novembra krastmalā 31) netālu no ūdens (var ātri noskriet nopeldēties) Rīgas centrā, bet, ņemot vērā piedāvāto atalgojumu, tas noteikti ir domāts tā, ka darba adrese dod iespēju ātri aizskriet uz Rīgas centrāltirgu, lai izstāvētu REŅĢĪŠU atlaižu rindu un nopirktu tās par labu cenu, ko aizvest bērniem vakarā, jo darbs būs uz nenoteiktu laiku!

Atliek cerēt, ka neviens uz tādu atalgojuma pazemojumu nepieteiksies un kādreiz, VZD cienīgi izturēsies pret sertificētās personas (mērnieka) darbu un samērīgi novērtēs iegūto profesionālo pieredzi! 
kandidāts
17.01.2021
18:46
Vai kāds pieteicās uz šo konkursu? varbūt kāds, kāda vēlas piestrādāt par kadastra darbu kontrolieri, ja ir interese rakstiet uz e-pastu: kadastrs2@inbox.lv
 
iepirkumi mērniecībā
12.02.2021
16:22
Kā mērniecības sabiedrībai patīk janākais LVC iepirkums - vienādojums ar n-skaits nezināmajiem uz 4 gadiem?:)
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada decembris Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2021. gada 6. decembris

Vārda diena:

Niklāvs, Niks, Nikolajs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.