Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Izsludina konkursu par radošiem risinājumiem Eiropas satelītu programmu pielietojumam 28.08.2020

Sviitra

 Eiropas GNSS aģentūra sadarbībā ar Eiropas Mērnieku padomi izsludinājusi šāgada "Ģeomātika kustībā" (Geomatics on the Move) konkursu, kurā studenti, jaunie profesionāļi, mazie un vidēji uzņēmēji aicināti iesniegt piedāvājumus tam, kā pielietot Eiropas Savienības satelītu programmas Galileo, EGNOS un Copernicus. Sagaidāms, ka konkursa rezultātā tiks izstrādātas inovatīvas ģeomātikas aplikācijas un risinājumi, starp kurām var būt idejas gan jauniem kadastrālās, jūras vai derīgo izrakteņu mērniecības, gan ĢIS kartēšanas un citiem risinājumiem. Kopējais konkursa balvu fonds ir 30 000 eiro. Ideju iesniegšanas (jāiesniedz tikai idejas apraksts) termiņš ir 2020. gada 16. oktobris. No tām tiks izvēlētas 10 interesantākās, lai tās attīstītu un prezentētu konkursa fināla stadijā. Uzvarētāji tiks paziņoti Eiropas Kosmosa nedēļas ietvaros no 7. līdz 11. decembrim. Oriģinālziņa

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Šodiena 2021. gada 14. maijs

Vārda diena:

Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.