Из всех вещей время менее всего принадлежит нам, и более всего нам его недостает
Veciits_meklesana
Опрос
 
Введение в отрасле
Словарь терминов
О портале
Заказчикам
 
Законодательство
В землемерие
В землеустройстве
В картографие
В геодезие
Список землемеров
ADTI uzturētāji
Закупки
Конкурсы
Результаты
 
Новости
В Латвиe
В мире
В вузах
В обществе землемеров
LKĢA
В строительстве
Недвижимость
Īsumā
Исследования
История
Технологии
Развлечения
 
Услуги
Геодезические приборы
Данные для работы
Калькуляторы перерасчета
Saites
Форум Галерея Блоги Объявления

Pārceltas gan LMB, gan LKĢA kopsapulces 13.03.2020

Sviitra

 Sakarā ar koronavīrusa izplatību tiek pārceltas gan Latvijas Mērnieku biedrības, gan Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācijas kopsapulces. 

Latvijas Mērnieku biedrība ziņo, ka "pamatojoties uz Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar ''Covid-19'' izplatību, informējam, ka LMB kopsapulce un LU&LMB seminārs (20.03.2020.) tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku. Visiem, kas jau bija samaksājuši par dalību LMB seminārā, nauda tiks atmaksāta līdz 16.03.2020.! Pēc situācijas normalizēšanās, informēsim par pasākumu norises vietu un laiku. Sekojiet informācijai!".

Savukārt Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija izplatījusi sekojošu paziņojumu: "Cienot Jūs un rūpējoties par visu mūsu veselības drošību, saistībā ar straujo vīrusa COVID-19 izplatību, LKĢA valdes priekšsēdētājs ir pieņēmis lēmumu kopsapulci atlikt uz vēlāku laiku. Patreiz plānotais kopsapulces norises laiks ir maija otrā nedēļa."

 

 
Новый комментарий:
Имя: 
Новое в других разделах
Sviitra
Погода
Arrow_left 2020. год апрель Arrow_right
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
Today 2020. год 6. апрель
no events today
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.