Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Jaunie Rīgas domes ADTI saistošie noteikumi paredz aktualizēta topogrāfiskā plāna pārbaudi un reģistrāciju 06.02.2020

Sviitra

 

30.01.2020. stājās spēkā jauni Rīgas domes 18.12.2019. saistošie noteikumi Nr.98 "Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites saistošie noteikumi” (turpmāk – Noteikumi Nr.98).

Noteikumi Nr.98 atzīst par spēku zaudējušiem un aizstāj Rīgas domes 2013.gada 23.jūlija  saistošos noteikumus Nr.6 “Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites saistošie noteikumi”.

 Svarīgākās izmaiņas, kas paredzētas Noteikumos Nr.98:

1.      Precizēti inženiertīklu turētāju nosaukumi, ar kuriem obligāti jāsaskaņo topogrāfiskie plāni;

2.      Noteikts derīguma termiņš inženiertīklu turētāju veiktajam saskaņojumam – 6 mēneši, lai izvairītos no situācijām, kad topogrāfiskajā plānā saskaņotā informācija par inženiertīkliem ir novecojusi. Pēc termiņa izbeigšanās mērniekam būs jāsaņem jauns saskaņojums;

3.      Noteikts maksimālais termiņš – seši mēneši – topogrāfiskā plāna atkārtotai iesniegšanai, ja tas atdots iesniedzējam labošanai un nepilnību novēršanai;

4.      Topogrāfiskās informācijas aktualizācija (laika posmā līdz būvniecības uzsākšanai) apakšzemes inženiertīkliem arī būs maksas pakalpojums. Maksa par pakalpojumu ir fiksēta – 13 EUR par vienu iesniegšanas reizi. Iesnieguma iesniegšanai varēs izmantot jau esošo e-pakalpojumu Aktualizēta topogrāfiskā plāna pārbaude un reģistrācija datubāzē (detalizētu informāciju lūdzu skatīt zemāk);

5.      Mainīta maksa par izpildmērījuma plāna pārbaudi. Turpmāk maksa par pakalpojumu būs 26 EUR par viena izpildmērījuma plāna pārbaudi.

 Ar pilnu Noteikumu Nr.98 tekstu var iepazīties https://likumi.lv/ta/id/312226-augstas-detalizacijas-topografiskas-informacijas-aprites-saistosie-noteikumi .

 

Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā www.eriga.lv sadaļā Ģeotelpiskā informācija ir pieejams e-pakalpojums Aktualizēta topogrāfiskā plāna pārbaude un reģistrācija datubāzē.

Stājoties spēkā Rīgas domes 18.12.2019. saistošajiem noteikumiem Nr.98 “Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites saistošie noteikumi”, mainīsies minētā pakalpojuma apjoms – tagad e-pakalpojums ir izmantojams gan virszemes, gan  apakšzemes topogrāfiskās informācijas aktualizēšanas vajadzībām.

Maksa par pakalpojumu ir 13,00 EUR pa katru iesniegšanas (aktualizācijas) reizi.

Atgādinām, ka e-pakalpojumu var izmantot tikai tiem topogrāfiskajiem plāniem (objektiem), kuri sākotnēji ir bijušie iesniegti pārbaudei un reģistrācijai, izmantojot e-pakalpojumu

 

www.eriga.lv.

 

Citos gadījumos – jāaizpilda veidlapa un kopā ar aktualizētā plāna datni jānosūta uz geo@riga.lv.

Aktualizēt var tos topogrāfiskos plānus, kuru pārbaude un reģistrācija datubāzē ir sekmīgi pabeigta – topogrāfiskais plāns ir  pārbaudīts un reģistrēts! Aktualizēt nevar pārbaudes procesā esošus topogrāfiskos plānus, topogrāfiskos plānus, kam nepieciešami labojumi u.tml.

Lai saņemtu e-pakalpojumus ir nepieciešams zināt aktualizējamā topogrāfiskā plāna objekta ID. Objekta ID konkrētajam topogrāfiskajam plānam tiek piešķirts, iesniedzot topogrāfisko plānu pārbaudei un reģistrācijai topogrāfiskās informācijas datubāzē. Ja nepieciešams, objekta ID var atrast www.eriga.lv  Jūsu iesniegto iesniegumu sarakstā un/vai pašā topogrāfiskajā plānā.

Lūdzam vērst uzmanību, ka e-pakalpojumu Aktualizēta topogrāfiskā plāna pārbaude un reģistrācija datubāzē  var pieprasīt tikai tas iesniedzējs, kurš iesniedzis sākotnējo topogrāfisko plānu – topogrāfisko plānu, kuru jāaktualizē. Aktualizāciju var veikt tikai par iesniedzēja izstrādātajiem plāniem!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: geo@riga.lv vai tālruni: 67105817.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Ģeomātikas pārvalde

 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūlijs Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 15. jūlijs

Vārda diena:

Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.