Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Latvijas Mērnieku biedrība aicina visus svinīgi un jautri atzīmēt biedrības simt gadu jubileju 03.02.2020

Sviitra
Brīdī, kad jaunās sezonas darbi vēl nav uzņēmuši apgriezienus, Latvijas Mērnieku biedrība aicina visus nozares profesionāļus un viņu dzīvesbiedrus, draugus, darba kolēģus un palīgus atvēlēt februāra pirmspēdējo vakaru kopīgai sanākšanai un labai laika pavadīšanai Latvijas Mērnieku biedrības simtgades balles pasākumā.
 
Latvijas Mērnieku biedrība tika izveidota 1920. gada 28. februārī. To paveica domubiedru grupa, kuru mērķis bija apvienot Latvijas mērniekus un kultūrtehniķus, lai palīdzētu viņiem atrisināt ar Latvijas agrāro reformu saistītos zinātniskos un tehniskos jautājumus, kā arī rūpēties par biedru tiesiskā un sociālā stāvokļa uzlabošanu. Biedrības darbība tika pārtraukta līdz ar padomju okupāciju, bet atjaunota vēl pirms Latvijas neatkarības atgūšanas - 1988. gada 5. decembrī. Kopš tā laika organizācija atkal aktīvi iesaistās nozarei svarīgu jautājumu risināšanā, iestājoties par mērnieku interesēm.
 
Simts gadi, kas cilvēkam ir ilga mūža etalons, sabiedriskai organizācijai, iespējams, ir tikai pilngadības sasniegšana. Šis ir brīdis, kad apstāties ikdienas skrējienā, atskatīties uz aizgājušo un iezīmēt ceļu turpmākajam.
 
Mērnieku biedrības simtgades pasākumā Latvijas Dzelzceļa muzejā 28. februārī apmeklētāji aicināti ierasties no septiņiem, lai nesteidzīgi iejustos vakara gaisotnē. Uz ekrāna tiks projicētas īsas video uzrunas, kurās mērnieku saimi sveiks līdzšinējie biedrības prezidenti, bet astoņos sāksies oficiālā daļa ar “dzīvajiem” apsveikumiem un uzrunām - no draudzīgām iestādēm Latvijā un ārpus tās. Vakara vadītāja būs kādreizējā televīzijas ētera personība, humoriste Jana Kalniņa, un par to, lai gaisotne nekļūtu pārlieku nopietna, rūpēsies arī “Suitu sievas”.
 
Pēc pulksten deviņiem būs iespējams laisties dejas soļu ritmā Nacionālo Bruņoto spēku orķestra pavadījumā, bet vienpadsmitos gaidāms pasākums “100 tortes 100 gadiem”, uz kuru LMB aicina mērniecības uzņēmumus ierasties ar gardu dāvanu - uzņēmuma torti “LMB 100” un vienlaicīgi to noformēt sava uzņēmuma krāsās, stilā un garnējumā. Pasākuma laikā varēsim novērtēt kolēģu sarūpētos gardumus, to vizuālo pievilcību un garšu buķetes.      
 
Pasākuma saviesīgā daļa sāksies pēc vienpadsmitiem, kad uz skatuves kāps grupa “No Boundaries” un pamīšus arī dīdžejs, lai aicinātu klātesošos uzdancot vēl brīvākā atmosfērā. Vakara gaitā būs pieejamas gan uzkodas, par kurām rūpēsies “Joker” kluba restorāns “Atelpa” ar šefpavāru Kristapu Ušacki, gan - par “nelielu, bet godīgu samaksu” - arī dzērieni no “Vinilbāra”.
 
Simtgades balles apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumu “mēreni svinīgā” apģērbā. 
 
Pie muzeja ieejas stāvvietas paredzētas tehniskajam transportam. Aiz muzeja pagalmā ir iespēja novietot 50 automašīnas, šīs vietas paredzētas LMB goda biedriem un solīda vecuma apmeklētājiem. Jaunākos apmeklētājus aicina izmantot stāvvietas, kas ir tuvākajā muzeja apkārtnē - pie Uzvaras pieminekļa (Uzvaras bulvārī) vai aiz Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas depo (Akmeņu ielā). 
 
Pasākuma ieejas karte vienai personai izmaksās 30 eiro, savukārt LMB biedram, nākot kopā ar dzīvesbiedru vai draugu - 50 eiro. Sīkāka informācija par ieejas karšu iegādi pieejama LMB mājaslapā.         
 
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada novembris Arrow_right
P O T C P S S
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Šodiena 2020. gada 24. novembris

Vārda diena:

Velta, Velda
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.