Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Irkutskā sācies Starptautiskās Mērnieku apvienības kongress 30.09.2019

Sviitra

 Irkutskā 27. septembrī sācies Starptautiskās Mērnieku Apvienības 17. pasaules kongress. Starptautiskā mērnieku apvienība dibināta Austrijā pirms pusgadsimta un šobrīd tā apvieno biedrus no 43 dalībvalstīm (šogad tiek uzņemtas divas jaunas valstis - Kirgizstāna un Uzbekistāna), kas ik pa trim gadiem pulcējas uz šādu kongresu. Šī ir pirmā reize, kad kongress norisinās Krievijā. Vienlaikus ar konferencēm un semināriem, kas šoreiz pārsvarā veltīti raktuvju uzmērīšanas aktualitātēm, notiek arī instrumentu izstāde ar pasaules vadošo kompāniju piedalīšanos. Oriģinālziņa   

Komentāri:
 
Jonas
14.10.2019
11:06
Nianse vai precizējums - The International Society for Mine Surveying t.i. Starptautiskā izrakteņu uzmērīšanas apvienība!
 
Всемирный конгресс Международного Союза маркшейдеров
15.10.2019
16:08
Всемирный конгресс Международного Союза маркшейдеров

...........На заседании президиума в состав ISM будут приняты еще две страны – Киргизия и Узбекистан.
..vai latvija ir "šajā sarakstā"...
 
Valera
17.10.2019
17:09
Kurš mērnieks kaut ko saprot no derīgo izrakteņu ieguves procesa. Vēl jo vairāk prognozēt no kura iecirkņa pagrābties un cik, lai maisījums iznāk pareizais. Nav Latvijā markšeideru...
 
svešinieks
18.10.2019
07:28
yee tad kas notiek derīgo izrakteņu vietās ......... anarhija?
 
Valera
21.10.2019
14:52
Nu LVM karjeros vēl tā ... Tur bieži bildē un uz tā pamata aprēķina izņemto. Bet dolomīta karjeros, kur ir karsta veidojumi (kas ar aktu jānoraksta no materiāla) bieži ar virskārtu tiek apbērti un mērnieks pēc pāris gadiem pa dadžiem līdz ... tad mēģina noskaidrot kur, kas un kāpēc ir jāmēra un kā to parādīt topenē.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Šodiena 2020. gada 4. jūnijs

Vārda diena:

Sindija, Sintija, Elfrīda
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.