Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LMB aicina piedalīties simtgades grāmatas tapšanā 30.04.2019

Sviitra

 2020. gadā senākā Latvijas mērnieku organizācija – Latvijas Mērnieku biedrība - svinēs dibināšanas simtgadi! Vēsture ir nepielūdzama – mēs zinām tikai to, kas ir pierakstīts. Lai saglabātu atmiņas par mūsdienu mērnieku laikiem, atpūtu, darbiem un nedarbiem, lūdzam “neslēpt sveci zem pūra” un dalīties ar savām fotogrāfijām un stāstiem par mērniecības nozares ikdienu. Katra mērnieka un nozares pārstāvja dzīvē noteikti ir bijis tāds notikums, kas rada lepnumu par paveikto un piederību mērnieku cunftei.

 
Aizdzeniet slinkumu un atrodiet tādu fotogrāfiju, kur redzami nozarei svarīgi notikumi, objekti, instrumenti un cilvēki (gan darbā, gan atpūtā), noskenējiet un līdz 01.06.2019. atsūtiet uz lmb100@lmb.lv. Mūsu kopdarbā radīsies grāmata, kur mēs neslēpti leposimies ar to, ka esam šīs senās un cienījamās profesijas pārstāvji.
 
Lūdzu noskenējiet fotogrāfiju un aizpildiet anketu (skatīt pielikumā šeit) par fotogrāfiju un tajā esošajām personām. Visu, ko vēlaties pateikt, būs interesanti citiem pārlasīt, tāpēc droši rakstiet īsāk vai garāk. Ja tomēr rodas jautājumi, tad rakstiet lmb100@lmb.lv vai zvaniet LMB.
 
Bez tam aicinām uzrunāt Jūsu bijušos vai vecākos kolēģus un palīdzēt viņiem aizpildīt šo anketu, lai “mūsdienu” vēstures nogrieznis būtu garāks un mērnieku koordinātas plašākas.
 
Aicinām Jūs šo informāciju nodot arī citām ar mērniecību saistītām personām!
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.