Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LatPos bāzes stacijas "Liepāja1" vietā būs "Vaiņode" 30.10.2018

Sviitra

LatPos bāzes stacijas "Liepāja-1" darbība atjaunota netiks, taču tās vietā korekcijas sūtīs bāzes stacija "Vaiņode" - tā atbildes vēstulē Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informējusi Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociāciju. "Aģentūrai nebija iespēju atstāt staciju "Liepāja1" patreizējā tās atrašanās vietā. (...) ir pieņemts lēmums iekļaut bāzes staciju "Vaiņode" LatPos sistēmā," teikts LĢIA direktora Mārtiņa Liberta atbildē LĶGA priekšsēdētājam Mārtiņam Rutkovskim. Vēstulē arī minēts, ka pārejas darbus LĢIA plāno pabeigt līdz 16. novembrim. 

Komentāri:
 
Kam pieder valsts?
01.11.2018
09:30
Valstiskā Ģeodēzija nav Ādažu poligons, kur mācību laikā var šaut un var arī neizšaut, ja nesanāk. Ģeodēzija šajā nozarē ir visa pamatā. Iespējas ir vienmēr, vajag tikai tās gribēt saskatīt un izmantot. Neprofesionāls, nepārdomāts, bezatbildīgs lēmums - izslēgt pirms ir nodrošināts aizvietotājs! Vadība un plānošana zem katras kritikas! Lai gan ko tur brīnīties - tāda pati situācija jau iepriekš bijusi ar Mazsalacu, Lodi...
 
LĢIA
01.11.2018
16:21
LatPos bāzes stacija "Liepāja-1" darbība tiks atjaunota. To pārvietos citā vietā, kad tas būs iespējams. Pašlaik norisinās sarunas ar ēkas īpašnieku, kur to iecerēts izvietot. Tiklīdz būs atļauja to darīt,to arī nekavējoties izdarīsim.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada jūlijs Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2019. gada 21. jūlijs

Vārda diena:

Meldra, Meldris, Melisa
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.