Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Informācija par Rīgas vietējā ģeodēziskā tīkla pilnveidošanu 05.10.2018

Sviitra

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Ģeomātikas pārvalde informē, ka visā Rīgas pilsētas teritorijā ir pilnveidoti 249 Rīgas vietējā ģeodēziskā tīklā (turpmāk – VT) iekļauto bijušās 2.klases nivelēšanas tīkla punktu augstumi. Pirms šo punktu izmantošanas obligāti jāveic paaugstinājuma pārbaude starp blakus esošajiem dotajiem augstuma punktiem.

 
Tāpat ir pilnveidoti 310 VT punkti Maskavas forštatē (Krasta, Slāvu, Lubānas, Kalna un Daugavpils ielu apkārtne).
 
Pašreiz VT punkti Rīgā ir pilnveidoti teritorijās – Centrs, Grīziņkalns un Maskavas forštate. Pilnveidošanas procesā ir vietējā tīkla punkti teritorijās Āgenskalns – Torņakalns, Vecrīga un Mežaparks.
 
Teritorijās, kur ir pilnveidoti VT punkti, veicot augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas uzmērīšanas darbus vai kontrolmērījumus pilnveidoto VT punktu tiešā tuvumā (līdz 200 m), pilnveidoto punktu izmantošana ir obligāta.
 
Informācija par pilnveidoto VT punktu izvietojumu, nosaukumu u.c. pieejama pielikumā esošajā *.dgn datnē Tikli_kopaa.dgn,  PILN_GEOD līmeņu grupā.
 
PILN_GEOD līmeņu grupas dalījums:
 
1.     līmenis PILN_GEOD_ELEM_####_# - VT punktu simboli (cell);
 
2.     līmenis PILN_GEOD_ELEM_TKST_#  - VT punktu nosaukumi;
 
3.     līmenis PILN_GEOD_PAAU_TKST_# - VT punktu augstums Latvijas normālo augstumu sistēmā LAS-2000,5;
 
4.     līmenis PILN_GEOD_PUNK_LINJ_#  - VT savstarpējās redzamības (vai redzamība uz sienas zīmi) līnija.
 
*.dgn datne Tikli_kopaa.dgn ir pieejama lejupielādei arī RD Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā sadaļā Ģeotelpiskā informācija/Vietējais ģeodēziskais tīkls.
 
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Ģeomātikas pārvaldes  Topogrāfiskās informācijas uzturēšanas nodaļas  ģeoinformātikas inženieri Juri Vucenu.
 
E-pasts: geo@riga.lv
 
Tālrunis +371 67105817
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Sviitra_b
Arrow_left 2018. gada decembris Arrow_right
P O T C P S S
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Šodiena 2018. gada 10. decembris

Vārda diena:

Judīte, Guna

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.