Magones
Magones
Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Divas ģeolokācijas datu apstrādes kompānijas brīdinātas par datu aizsardzības pārkāpumu 27.09.2018

Sviitra

 Divas Francijas kompānijas, kas sniedz ar uz atrašanās vietas noteikšanu saistītus reklāmas pakalpojumus, saņēmušas brīdinājumus no Francijas datu aizsardzības iestādes par biznesa prakses neatbilstību Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām. Lietotājam lejupielādējot noteiktas aplikācijas, dati par lietotāju atrašanās vietām bez viņu piekrišanas tika nosūtīti trešajām personām - šīm Francijas kompānijām -, kuras tos izmantoja reklāmas pakalpojumu pārdošanā. Francijas datu inspekcija pagaidām nav uzlikusi sodu, taču brīdinājusi, ka abām firmām 90 dienu laikā jāievieš Datu aizsardzības regulai atbilstošas procedūras.  Oriģinālziņa: https://www.geospatialworld.net/news/two-french-location-data-companies-get-warning-for-violation-of-gdpr/ 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Šodiena 2019. gada 25. jūnijs

Vārda diena:

Maiga, Milija
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.