Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Aicina pieteikt ziņojumus FIG Semināru nedēļai 28.09.2018

Sviitra

 Starptautiskās Mērnieku federācijas (FIG) semināra nedēļa 2019. gadā paredzēta Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā (no 22. līdz 26. aprīlim), kas pēdējās dekādēs piedzīvojusi ļoti strauju iedzīvotāju skaita pieaugumu, turklāt ir viena no klimata pārmaiņu apdraudētākajām pilsētām pasaulē. Tieši tas, kā mūsdienu ģeotelpisko tehnoloģiju laikmetā tikt galā ar šādiem izaicinājumiem, plānojot viedās pilsētas un veidojot tamlīdzīgas stratēģijas, un kā tajā iesaistīt mērniekus, būs galvenais temats, uz kuru tiks likts semināru nedēļas akcents. Šobrīd semināram var pieteikties ziņotāji, kas varētu pastāstīt ko interesantu šajā kontekstā. Vairāk informācijas

Komentāri:
 
15.10.2018
19:49
Paldies visiem, kuri savlaicīgi informēja par ikgadējo Rīgas Tehniskās universitātes 59. starptautisko zinātnisko konferenci!
It sevišķi LMB, kura šo ziņu klusiņām, klusiņām ievietojusi savas mājas lapas jaunajā sadaļā (http://lmb.lv/normativi/kursu-grafiks-2018/#_ftn2)! Pat pacentušies slepenajai ziņai pievienot profesionālās pilnveides kursu punktus!
Informācija par to, kas notiek pasaulē - lasi, kamēr acis paliek sarkanas! Par to, kas notiek pašu mājās - klusums kā kosmosa vakuumā!
 
Zinība
15.10.2018
21:54
Tāds ir lmb mērķis. Mazāk zini, labāk guli. Tas attiecās uz jebkuru jautājumu,ko izskata šis veidojums, informēt pēc iespējas mazāk nozares pārstāvju, lai pašiem atlec lielăks labums, ja vispār šeit tāds ir...
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada februāris Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Šodiena 2020. gada 20. februāris

Vārda diena:

Smuidra, Vitauts, Smuidris
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.