Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LĢIA paziņojums LATPOS lietotājiem 21.06.2018

Sviitra

 Saeima trešajā lasījumā 2018. gada 17. maijā pieņēma un 30. maijā Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” tika publicēts likums “Grozījumi Ģeotelpiskās informācijas likumā”, kas stāsies spēkā 2018. gada 1. jūlijā. Grozījumi paredz pastāvīgās globālās pozicionēšanas bāzes staciju sistēmas “Latvijas Pozicionēšanas sistēma” (turpmāk – LatPos sistēma) bezmaksas izmantošanu sākot ar 2018. gada 1. jūliju.

LatPos sistēmas korekcijas esošie lietotāji reālā laika datu korekcijas pakalpojuma turpmākai saņemšanai tiek aicināti laika periodā no 2018. gada 1. jūlija līdz 2018. gada 1. oktobrim pieteikties pakalpojumam Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (turpmāk – Aģentūra) e-pakalpojumu tīmekļa vietnē https://e-pieteikumi.lgia.gov.lv/, aizpildīt visus reģistrācijas laukus un pēc iepazīšanās ar LatPos sistēmas lietošanas noteikumiem” ar pogu “piekrītu” apliecināt, ka ir pilnībā iepazinušies un sapratuši minētos lietošanas noteikumus. Uz līgumu pamata izveidotie korekcijas pakalpojuma rekvizīti līdz 2018. gada 1. oktobrim paliks aktīvi, lietotājvārdi un paroles netiks mainītas, lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojuma saņemšanu.

Jaunie lietotāji, LatPos sistēmas reālā laika datu korekcijas pakalpojuma saņemšanai, piesakās Aģentūras e-pakalpojumu tīmekļa vietnē.
 
Papildus informācijas saņemšanai, par pakalpojuma turpmāko izmantošanu, aicinām vērsties rakstveidā uz e-pastu pakalpojumi@lgia.gov.lv vai pa tālr. 25738019 (Pakalpojumu daļa) vai tālr. 27833324 (LatPos administratori).
 
Visiem esošajiem LatPos sistēmas lietotājiem Aģentūra jau ir izsūtījusi informatīvas e-pasta vēstules, kurās tiek paskaidrots kā tiem ir jārīkojas, lai pēc 2018. gada 1.jūlija turpinātu saņemt pakalpojumu.
 
Informējam, ka LatPos sistēma tiks attīstīta un atjaunota, lai 2020. gadā nodrošinātu un uzlabotu Latvijas teritorijas pārklājumu un visu globālās pozicionēšanas sistēmu NAVSTAR, GLONASS, GALILEO un BeiDou uztveršanu, sniedzot reālā laika korekciju un pēcapstrādes datus.
 
Aģentūra ir gatava Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācijas un Latvijas Mērnieku biedrības biedriem klātienē skaidrot LatPos sistēmas bezmaksas pakalpojumu saņemšanas kārtību un informēt par tās attīstības plāniem. Skaidrojumu sniegšanai kontaktēties ar Aģentūras GNSS pastāvīgo bāzes staciju daļas vadītāju Jāni Zvirgzdu, tālr. 29259135, e-pasts: janis.zvirgzds@lgia.gov.lv.
 
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada februāris Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Šodiena 2020. gada 20. februāris

Vārda diena:

Smuidra, Vitauts, Smuidris
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.