Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Rīgā norisināsies starptautisks pilsētplānošanas pasākums Mad City Happening 2018 03.05.2018

Sviitra

 Jau otro gadu Rīgā notiks divu dienu starptautisks pilsētplānošanas pasākums MadCity Happening 2018. Pasākums veltīts viedo pilsētu koncepta attīstībai, fokusējoties uz jaunākajām  idejām tehnoloģiju jomā, investīciju piesaistē un cilvēku līdzdarbībai. 

MadCity ir veidots kā interaktīvs apmācību, diskusiju un ideju radīšanas process,  apvienojot visdažādāko nozaru un jomu pārstāvju - pilsētplānotājus, arhitektus, inženierus, nekustamo īpašumu attīstītājus, investorus, pašvaldību speciālistus, politiķus, jauno tehnoloģiju ekspertus, māksliniekus u.c. radošus prātus no dažādām pasaules valstīm (apmeklētāju fokuss Ziemeļeiropa/Baltijas valstis).  

 
Šī gada pasākuma galvenā tēma – “Pilsēta un Nauda”– ļaus iepazīt jaunus finansējuma veidus,  labas prakses piemērus un saprast neparastās attiecības starp pilsētu un naudu:
neredzamā nauda -  publiskās ārtelpas, velobraukšanas un kājāmiešanas paslēptie labumi;
dažādie finansējuma veidi pilsētai (un kā tie mainīs mūsu pilsētas –  lielo investoru nauda, pūļa finansējums, blokchain tehnoloģijas, mājokļu kooperatīvi); 
ES investīciju politika nākotnē 2020+(jaunākās ziņas no Eiropas Komisijas); 
abonē pilsētu (mobilitāte kā pakalpojums, mobilitātes punkti un dalīšanās ar automobiļiem, ķīniešu velosipēdi, kā arī citi Netflixi);
10 neparasti attiecību veidi = maksājumi kā instruments– pasaules pilsētu stāsti (iebraukšanas maksa, mobilie maksājumi, kopienas finansēti projekti) 
kā visefektīvāk investēt? -  līdzdalības budžets, investīciju kartēšana un lielie dati.
 
Pasākuma ietvaros būs iespēja satikt klātienē un dzirdēt pasaules līmeņa ekspertu prezentācijas (skat. programmu), piedalīties diskusijās, veidot jaunus kontaktus, mācīties, atpūsties un izklaidēties. Pasākums norisināsies divās unikālās vietās Rīgā – “Godvil” telpās bijušās rūpnīcas “VEF” teritorijā (31.maijā) un VEF Kultūras pilī (1.jūnijā). 
 
Otrā pasākuma diena būs pilnībā veltīta unikālam pilsētplānošanas hakatonam - dalībnieku sacensībai starpnozarisku komandu sastāvā, dodot  iespējas  veidot un prezentēt idejas un risinājumu priekšlikumus visefektīvākajai investīciju ieguldīšanai VEF un apkārtējo teritoriju attīstībā.  Balvu fonds 10 000 eiro! 
 
Līdzdalība un ieguvumi
- jaunas zināšanas par pasaules tendencēm, 
- sadarbības veidošana starp dažādu nozaru un jomu speciālistiem – iespējas parādīt sevi un iegūt jaunus kontaktus, 
- jaunas idejas  vietas  attīstībai (VEF+ teritorija)  nebijuša pasākuma formātā -  pieredzes pārnesas iespējas citu  pilsētu teritoriju  un vietu  attīstībai.
 
Reģistrēšanās:  http://madcity.lv/registration
 
Papildus info:  +371 28658367, e- pasts: info@madcity.lv
https://www.facebook.com/MadCityRiga
 
Ieskats 2017. gada pasākumā:  http://straume.lmt.lv/lv/video-saraksts/mad-city
 
 
 
 
 
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada oktobris Arrow_right
P O T C P S S
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Šodiena 2020. gada 27. oktobris

Vārda diena:

Lilita, Irita, Ita
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.