Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Aicina uzņēmumus, indivīdus, universitātes piedalīties satelītdatu ideju konkursā 23.04.2018

Sviitra

 No 1.aprīļa līdz 30. jūnijam gan universitātes, gan uzņēmumi, gan indivīdi var iesniegt inovatīvas idejas vai biznesa konceptus konkursam "Copernicus Masters 2018" - par veidiem, kādos būtu iespējams komerciāli izmantot Sentinel satelītu sniegtos Zemes novērojumu datus. Idejas iespējams iesniegt 16 dažādās kategorijās, kuras piedāvā tādas organizācijas un uzņēmumi kā Eiropas Kosmosa aģentūra, Airbus, Vācijas Transporta un digitālās infrastruktūras ministrija un citi (lietu internets, mākslīgais intelekts, viedās pilsētas, enerģētika, veselība, aizsardzība, u.c.), kā arī vēl 6 kategorijās, kuras piedāvā pati Eiropas Komisija (zemes pārvaldība, datu pieejamība, ilgtspējīga attīstība u.c.). Konkursa uzvarētājiem solītas naudas balvas, atbalsts biznesa idejas attīstīšanai un citi bonusi (kopējā balvu fonda vērtība - 600 000 eiro). Sīkāk par konkursu iespējams uzzināt šeit: https://www.copernicus-masters.com/

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Šodiena 2019. gada 26. jūnijs

Vārda diena:

Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.