Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Apple plāno radīt tādu pašbraucošo auto, kam nebūs jāizmanto kartes 31.01.2018

Sviitra

 Kompānija Apple plāno krasi palielināt tās rīcībā esošo autonomās vadīšanas automašīnu skaitu - no pašreizējām trim līdz 27. Tas nepieciešams, lai aktīvāk testētu pašvadīšanas tehnoloģijas, ko Apple izstrādā pērn uzsāktajā projektā "Project Titan". Tāpat kā līdz šim, Apple pašbraucošās auto būs Lexus apvidnieki. Testa auto ir aprīkoti ar LIDAR sensoriem, kā arī tos atbalstošiem radaru sensoriem un datoru, kas palīdz automašīnai vizuāli uztvert apkārtni. Interesanti, ka šāda Apple tehnoloģija atšķiras no pārējiem šobrīd pasaulē aktīvajiem pašbraucošo auto projektiem, ar to, ka plāno radīt pilnībā autonomu sistēmu, kurai nebūs nepieciešams izmantot kartes vai citus ārēju avotu datus - visu braukšanai nepieciešamo informāciju ģenerēs pati automašīna, no savu sensoru datiem nepārtraukti radot jaunu apkārtējās vides virtuālo atveidojumu. Oriģinālziņa 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada janvāris Arrow_right
P O T C P S S
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Šodiena 2019. gada 22. janvāris

Vārda diena:

Austris
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.