Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Ķīnā ēkas aizņem apmēram Baltijas valstu izmēra teritoriju 26.04.2017

Sviitra

 Ķīna pabeigusi vērienīgu ģeotelpiskās izpētes projektu, kurā, izmantojot visdažādākās attālinātās izpētes metodes - aerofoto, bezpilota lidaparātus, satelītuzņēmumus, trīsdimensionālo lāzerskenēšanu, kā arī inspekcijas uz vietas - savākusi un apkopojusi datus par valsts teritorijas izmantošanu, derīgo resursu atrašanās vietām, cilvēka veidoto apbūvi, biotopiem utt. Projekts, kas sākts jau 2013. gadā un kura rezultāti pirms publiskošanas rūpīgi pārbaudīti, atklāj, ka apbūves teritorijas (ēkas) Ķīnā aizņem 153 000 kvadrātkilometru - teritoriju, kas līdzinās aptuveni divarpus Latviju vai triju Baltijas valstu izmēriem, savukārt veģetācija aizņem 7,56 miljonus kvadrātkilometru. Savāktie dati, kas kopā aizņem vairāk nekā 770 terabaitu, būs par pamatu Ķīnas ģeoinformācijas datu bāzes izveidošanai. Oriģinālziņa

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2018. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Šodiena 2018. gada 21. maijs

Vārda diena:

Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Dzimšanas diena:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.