Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Konkursā meklē mērniekus un ZIP izstrādātājus "Rail Baltica" projektam 27.01.2017

Sviitra

 Jaunbūvējamās Eiropas platuma sliežu dzelzceļa līnijas Rail Baltica īstenotājs Latvijā - SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas - izsludinājis atklātu konkursu, lai tā rezultātā rastu zemes ierīcības projektēšanas, kadastrālās uzmērīšanas un robežu ierīkošanas darbu veicējus nekustamajiem īpašumiem, kas nepieciešami Rail Baltica izbūvei, Rīgas pilsētā un Mārupes, Baldones, Ķekavas, Olaines, Ropažu, Salaspils un Stopiņu novados.

SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas izsludinātā atklātā konkursa "Zemes ierīcības projektēšanas, kadastrālās uzmērīšanas un robežu ierīkošanas darbu veikšana nekustamajiem īpašumiem, kas saistīti ar Eiropas standarta platuma publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras līnijas "Rail Baltica" būvniecību" gaitā tiks noslēgta Vispārīgā vienošanas, lai veiktu zemes ierīcības projektēšanas, kadastrālās uzmērīšanas un robežu ierīkošanas darbus nekustamajiem īpašumiem, kas saistīti ar Eiropas standarta platuma publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras līnijas Rail Baltica būvniecību Latvijas teritorijā. Pakalpojuma veikšana nepieciešama atsavināšanas procesa īstenošanai un valsts īpašuma tiesību nostiprināšanai zemesgrāmatā uz valsts vārda Satiksmes ministrijas personā.

Darbu izpildes periods plānots četru gadu (48 mēneši) garumā par kopējo summu 1.35 miljoni eiro (bez PVN).
 
Konkursam var pieteikties pretendenti, kuriem ir normatīvajiem aktiem atbilstošs sertifikāts un izstrādāto zemes ierīcības projektu un zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu skaits iepriekšējo trīs gadu laikā ne mazāks par 60. Vispārīgā vienošanās tiks slēgta ar ne mazāk kā 3 un ne vairāk kā 7 pretendentiem.
 
Iepirkums tiek finansēts no Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) projekta "1435 mm standarta platuma dzelzceļa līnijas Rail Baltic / Rail Baltica (RB) attīstības koridors caur Igauniju, Latviju un Lietuvu" finanšu līdzekļiem.
 
Piedāvājumus var iesniegt, sūtot pa pastu, vai personīgi SIA "Eiropas Dzelzceļa līnijas" Maskavas iela 12, Rīga, LV-1050 darba dienās no plkst.08:30 līdz 12:00 un no 13:00 līdz 17:00. Piedāvājumi jāiesniedz līdz 2017.gada 13.marta plkst.10:00, tad arī notiks visu piedāvājumu atvēršana.
 
Vairāk par iepirkuma procedūru var uzzināt: http://www.edzl.lv/iepirkumi.html.
Komentāri:
 
111
31.01.2017
08:15
atdosies pa lēto kā parasti
 
man patika it sevišķi šis
01.02.2017
08:41
7. Izpildītājs par saviem līdzekļiem veic robežpunktu nostiprināšanai nepieciešamā materiāla (dzelzs stieņu vai cauruļu) iegādi un jauno robežpunktu vai atjaunojamo robežpunktu ierīkošanu, kupicu aprakšanu un agrāk ierīkoto, robežojošo zemju robežpunktu sakārtošanu, atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
8. Izpildītājs par saviem līdzekļiem veic robežstigu iekrāsošanu, tīrīšanu un ierīkošanu atbilstoši Pakalpojuma uzdevuma prasībām.
9. Izpildītājs par saviem līdzekļiem veic darbam nepieciešamo dokumentu un informācijas sagatavošanu, to iegūšanu, un ar to saistīto papildus pakalpojumu apmaksu.
10. Izpildītājs par saviem līdzekļiem organizē 5.11. punktā minētā nekustamā īpašuma īpašnieka iesnieguma parakstīšanu un paraksta notariālu apliecināšanu un sedz attiecīgās izmaksas par notāra pakalpojumiem.
 
222
01.02.2017
15:04
meklē sētnieku ar atbilstošu sertifikātu un nelielu pieredzi mērniecībā
 
333
06.02.2017
12:57
Pamasēt Pasūtītāju starplaikā starp 9. un 10. punktu nevajag?!:) Ņemot vērā sabiedrības jūtīgumu ( vai kā tagad - jutīgumu) Rail Baltica realizācijā, vajag pielīgt papildus mērniecības uzņēmumam, juristu kantori un varbūt pat vēl kādu uzņēmumus, kas "veic darbam nepieciešamo dokumentu un informācijas sagatavošanu, to iegūšanu" ar tam pieejamiem līdzekļiem.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūlijs Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 12. jūlijs

Vārda diena:

Indriķis, Ints, Namejs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.