Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LMB un LKĢA vēstulē TM iebilst pret trešo sertifikācijas centru 11.01.2017

Sviitra

 Latvijas Mērnieku biedrības un Latvijas kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija nosūtījušas vēstuli Tieslietu ministrijai, kurā pauž iebildumus pret ministrijas virzītajiem Ministru kabineta 2010. gada 10. augusta noteikumu Nr. 764 „Noteikumi par sertificēšanas institūcijām, kuras izsniedz sertifikātu zemes kadastrālajam uzmērītājam un zemes ierīcības darbu veicējam” grozījumiem, kas atļautu sākt darbību trešajam mērnieku sertifikācijas centram. Sabiedriskās organizācijas uzskata, ka centrs nevar sākt darbību, jo neatbilst kritērijiem attiecībā uz "ekspertu skaitu un nodrošinājumu, jo pieci darbinieki ir saistīti ar citu sertifikācijas jomu, bet ne zemes kadastrālo uzmērīšanu, zemes ierīcību un ģeodēziju". Ar vēstuli var iepazīties šeit.

Komentāri:
 
vajag 3.
16.01.2017
01:04
obligāti vajag! kādi argumenti pret? VZD strādā personas, kas kontrolē sertificēto personu. LMB un LKĢA kur jūs esat...
 
Vajag 4
16.01.2017
11:08
varbūt pat 5 centrus. Galvenais lai ir daudz savstarpēji konkurējoši ''eksperti''. Visu pa lēto un vienkāršo. Uzraudzību novedam līdz epastam.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūlijs Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 12. jūlijs

Vārda diena:

Indriķis, Ints, Namejs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.