Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Tuvojas LU zinātniskā konference 16.12.2016

Sviitra

 2017. gada janvārī-martā notiks Latvijas Universitātes kārtējā, 75. zinātniskā konference. ĢZZF LU aktuālās pētījumu tēmas “Klimata pārmaiņas un dabas resursu ilgtspējīga izmantošana” ietvaros 30. janvārī notiks plenārsēde ar vairākiem pieteiktiem ziņojumiem, kā arī tiek organizētas mutisko un stenda referātu sekcijas „Senie baseini, ģeoloģiskie procesi, biotas un klimats” sesijas. Referātu sesijas tiek plānotas LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, 2017. gada 1. un 2. februārī. Sesijas darbu organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte.

 
2. februārī interesenti laipni aicināti uz referātu sesiju, kas saistāma ar kvartārģeoloģijas un ģeomorfoloģijas tematiku.
 
Konferences sākums plkst. 9:00.
 
Nozīmīgi termiņi:
2016. gada 16. decembris - Reģistrācija, referāta vai stenda referāta tēmas iesniegšana (1. pielikums), sūtīt uz e-pasta adresi indra.baltmane@lu.lv
 
2016. gada 13. janvāris - Referāta kopsavilkuma (tēžu) iesniegšana (paraugs 2. pielikumā), sūtīt uz e-pasta adresi Maris.Krievans@lu.lv
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Šodiena 2020. gada 7. jūnijs

Vārda diena:

Gaida, Arnis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.