Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Apbalvojumus saņem VZD studiju darbu konkursa uzvarētāji 28.11.2016

Sviitra

 Valsts zemes dienests pasniedzis apbalvojumus 2016. gada studiju noslēguma darbu konkursa laureātiem.

Valsts zemes dienesta organizētajā konkursā “Augstākās izglītības iestāžu studiju noslēguma labākie darbi” piedalījās studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes.  Konkursam tika iesniegti 24 studiju noslēguma darbi, no tiem 8 diplomdarbi, 12 bakalaura darbi un 4 maģistra darbi.

 
Atzinības rakstu un apbalvojumu kategorijā “Labākais diplomdarbs” saņēma Andris Šloža (Latvijas Lauksaimniecības universitāte) par diplomdarbu „GNSS metožu pielietošana mežainos apvidos”. Darbs novērtēts atzinīgi, jo darba tēma atzīta par aktuālu mērniecības nozarei un nekustamā īpašuma reģistrācijai.
 
Atzinības rakstu un apbalvojumu kategorijā “Labākais bakalaura darbs” saņēma:
 
 Jānis Gredzens (Latvijas Universitāte) par bakalaura darbu “Mājokļu cenu indeksu aprēķina metožu salīdzinājums Latvijas nekustamā īpašuma tirgus datiem” darbs atzinīgi novērtēts par tajā veikto analīzi un praktisko pielietojamību nekustamā īpašuma indeksa aprēķiniem dažādiem nekustamā īpašuma segmentiem Latvijā;
Renārs Pastars (Rīgas Tehniskā universitāte) par bakalaura darbu „Nekustamā īpašuma robežzīmju saglabāšana” atzinīgi vērtēta darbā veiktā padziļinātā vēsturiskā, ārvalstu pieredzes, normatīvo aktu un esošās situācijas analīze, kas papildināta ar savu redzējumu un viedokli. 
 
Aija Tokareva (Rīgas Tehniskās universitātes) par bakalaura darbu “Būvkonstrukciju ģeodēziskās kontroles metožu efektivitāte”. Atzinīgi novērtēts darbā sniegtais izvērstais pārskats par būvniecības procesā izmantojamām mērniecības metodēm kontroles nodrošināšanai.
 
Atzinības rakstu un apbalvojumu kategorijā “Labākais maģistra darbs” saņēma Linda Toča (Rīgas Tehniskās universitātes) par maģistra darbu „Piekrastes zonas kartēšana, izmantojot tālizpētes datus” darbs novērtēts par tajā veiktajiem patstāvīgajiem secinājumiem un argumentāciju, kas sniedza ieskatu par publisko un komerciālo informācijas resursu pielietojumu Eiropas kontekstā.
 
Izsakām lielu pateicību par dalību konkursā – Elēnai Blumbahai (LLU), Viktorijai Korotkēvičai (LLU), Kārlim Krauzem (LLU), Egitai Meteņko (LLU), Undim Neilandam (LLU), Jānim Ondrupam (LLU), Tomam Šildem (LLU), Madarai Grundmanei (LLU), Elitai Eglājai (LLU), Kristai Tumovai (LLU), Sabīnei Auziņai (RTU), Lāsmai el Hanaši (RTU), Laurim Goldbergam (RTU), Kasparam Kalējam (RTU), Elīnai Kirilko (RTU), Jānim Kokinam (RTU), Jutai Pavītolai (RTU), Laurai Runcei (RTU) un Montai Zīlei (RTU).
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Šodiena 2020. gada 7. jūnijs

Vārda diena:

Gaida, Arnis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.