Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LĢIA pārstāvis piedalās starptautiskā fotogrammetrijas kongresā 27.07.2016

Sviitra

 No 2016. gada 12. jūlija līdz 19. jūlijam Prāgā, Čehijā, norisinājās starptautiskās fotogrammetrijas organizācijas ISPRS rīkotais fotogrammetrijas kongress, kurš norisinās reizi četros gados un tajā piedalījās dalībnieki no 5 kontinentiem un 88 valstīm. Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru kongresā pārstāvēja Fotogrammetrijas daļas vadītājs Pēteris Pētersons.

 
Kongresā varēja iepazīties ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem visās fotogrammetrijas jomās. Savus pētījumus publicēja pieredzējuši zinātnieki un arī daudz jaunie pētnieki. Vienlaikus norisinājās arī komerciāli izstrādāto produktu izstāde, kuras laikā tika prezentētas aktuālākās fotogrammetrijas datu ieguves ierīces un arī uzlabotie programmu risinājumi. Atsevišķi tika izdalītas plenārās sesijas, kurās uzstājās īpaši nozīmīgi ziņotāji. Katrs no viņiem dalījās ar saviem nākotnes redzējumiem fotogrammetrijā.
 
Ar kongresa informāciju var iepazīties starptautiskās fotogrammetrijas organizācijas ISPRS mājas lapā vai lejuplādējot mobilajām ierīcēm paredzētu aplikāciju ISPRS 2016.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Šodiena 2020. gada 6. jūnijs

Vārda diena:

Ingrīda, Ardis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.