Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu statistika gada II ceturksnī 18.07.2016

Sviitra

 Valsts zemes dienests (VZD) ir sagatavojis pārskatu par zemes kadastrālajā uzmērīšanā sertificētu personu aktivitāti un reģistrētajiem zemes kadastrālās uzmērīšanas darbiem 2016. gada otrajā ceturksnī.

Gada otrajā ceturksnī Kadastra informācijas sistēmā ir reģistrēti 2526 darbi, kurus iesnieguši 207 mērnieki. Salīdzinot ar šī gada pirmo ceturksni, reģistrēto darbu skaits ir samazinājies par 2% jeb 54 darbiem – pirmajā ceturksnī Kadastra informācijas sistēmā reģistrēti 2580 darbi. 

Reģistrētie mērniecības darbi ietver gan zemes vienības robežas uzmērīšanas, gan arī zemes vienību robežas apsekošanas un atjaunošanas darbus. 
 
Ir apkopota informācija par mērnieku iesniegto darbu skaitu. Gada otrā ceturkšņa laikā (1. aprīlis - 30. jūnijs) 66 mērnieki ir iesnieguši 1-5 darbus, savukārt 2 mērnieki ir iesnieguši 58 un 64 darbus. 
 
Vairāk informācijas statistikas pārskatā, kas publicēts šeit.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Šodiena 2019. gada 23. augusts

Vārda diena:

Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.