Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Topogrāfija.lv saņem LTRK speciālbalvu ceremonijā „Platīna Pele 2015” 07.12.2015

Sviitra

SIA „Mērniecības Datu centrs” izstrādātais karšu pārlūks Topografija.lv ceturtdien, 3. decembrī, Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas konferencē un prestižā nozares apbalvojuma „Platīna Pele 2015” pasniegšanas ceremonijā saņēma Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) sarūpēto speciālbalvu biznesa risinājumu kategorijā – dāvanu karti LTRK organizēto semināru apmeklēšanai 6300 eiro vērtībā.

Topografija.lv apkopota gan parastam interesantam, gan nozares profesionālim noderīga ģeotelpiskā informācija. Daļa no tās lietotājiem ir aplūkojama bez maksas, veicinot ģeotelpiskās informācijas apriti un brīvu pieejamību plašākai sabiedrībai. Šādi apskatāma gan kadastra karte ar zemes īpašumu robežām, gan ortofotokartes, ģeodēziskā tīkla dati u.c. informācija, kas citur vienkopus nav pieejama.  

Topografija.lv par mūsdienīgajiem risinājumiem un ieguldījumu atvērto datu sabiedrības veidošanā guvis informācijas tehnoloģiju nozares atzinību jau iepriekš – šā gada februārī karšu pārlūks saņēma Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas (LATA) Gada balvu Privātajā sektorā kā „Izcilākais atvērto tehnoloģiju risinājums biznesā”. „Ģeotelpiskie dati ir vieni no svarīgākajiem atvērtajiem datiem. Mūsdienās bez tiem neiztiek gandrīz neviens teritoriāli piesaistīts pakalpojums internetā vai mobilajās aplikācijās. Karšu pārlūkā Topografija.lv ir spēts šādus datus apkopot un padarīt publiski pieejamus. Šis pakalpojums ir izveidots ļoti profesionāli,” toreiz uzsvēra LATA valdes priekšsēdētājs Jānis Treijs.

Topografija.lv īpašnieks SIA „Mērniecības datu centrs” ir ģeotelpisko datu nozares tirgus līderis Latvijā, kas uztur augstas detalizācijas topogrāfisko informāciju 42 Latvijas pašvaldībās. „Mērniecības Datu Centrs” turpina pilnveidot savus pakalpojumus, un arī Topografija.lv pārlūkā regulāri tiek ieviesti jauni uzlabojumi gan datu klāsta, gan funkcionalitātes ziņā. 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Šodiena 2020. gada 29. septembris

Vārda diena:

Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.