Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Robežstrīdu risina, nojaucot pusi no kaimiņa šķūņa 21.09.2015

Sviitra

Norvēģi robežstrīdus mēdz risināt pavisam radikālā manierē - nesen apsūdzība par vandalismu uzrādīta kāda īpašuma saimniekam Nesojas salā, kurš, nespēdams samierināties ar to, ka kaimiņš, viņaprāt, savu šķūni daļēji uzcēlis uz viņa zemes, noalgojis pāris strādniekus, lai tie šķūni sazāģētu divās daļās - noārdot to celtnes daļu, kuru uzskatījis atrodamies savā teritorijā. Kaimiņš notikuma brīdī atpūties Spānijā, bet atgriežoties un ieraugot postažu, ziņojis policijai. Agresīvais "robežu sargātājs" tagad stāsies tiesas priekšā un sliktākajā gadījumā var saņemt pat sešu gadu cietumsodu, turklāt abu kaimiņu robežstrīdu jau izskatījusi tiesa, kura secinājusi, ka šķūņa demolētājam nemaz neesot bijusi taisnība - ceļot šķūni, viņa kaimiņš nebija pārkāpis savas zemes robežas. Šķūņa "samazināšana" nav bijis vienīgais Arnes Vigelanda "varoņdarbs" - kādam citam kaimiņam viņš nojaucis 70 gadus vecu akmens sētu un nozāģējis vairākus kokus un krūmus, arī uzskatot, ka tie atrodas uz viņa zemes. Oriģinālziņa

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Sviitra_b
Arrow_left 2019. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Šodiena 2019. gada 16. septembris

Vārda diena:

Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.