Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LLU zemes ierīcības un mērniecības programmā - 12 brīvas budžeta vietas 04.08.2015

Sviitra

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) līdz 24. augustam izsludinājusi papildus uzņemšanu mērniecības un zemes ierīcības bakalaura studiju programmā. Tajā joprojām ir brīvas 12 budžeta vietas.

Speciālisti mērniecībā, zemes ierīcībā, teritorijas plānošanā, nekustamā īpašuma kadastrā un vērtēšanā ir ļoti pieprasīti Latvijas tautsaimniecībā, īpaši pēdējā laikā, informē LLU.

Šādus speciālistus sagatavo LLU Lauku inženieru fakultātē Profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programma „Zemes ierīcība un mērniecība”.  Studiju programma ir pilnveidota un, sākot ar šo studiju gadu, ir iespēja studēt pilna laika studijās četrus gadus un nepilna laika studijās piecus gadus. 
 
Studiju procesā studenti apgūst zināšanas par nekustamo īpašumu un tā sastāvu, kadastrālo un tirgus vērtēšanu, reģistrēšanu Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā un Valsts vienotā datorizētā Zemesgrāmatā, teritorijas izmantošanas plānošanu, izstrādājot teritorijas plānojumu, detālplānojumu un zemes ierīcības projektu, fotogrammetriju un tālizpēti, kartogrāfiju, kā arī par zemes un būvju kadastrālo uzmērīšanu un citiem ģeodēziskiem darbiem. Studijas norisinās ar mūsdienu tehnoloģijām aprīkotās auditorijās un laboratorijās, pielietojot mūsdienīgus digitālo tehnoloģiju instrumentus.
 
Pēc Profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Zemes ierīcība un mērniecība” absolvēšanas, iegūstot zemes ierīcības inženiera kvalifikāciju un inženierzinātņu bakalaura grādu zemes ierīcībā un mērniecībā, un 2 gadu praktiskās darba pieredzes iegūšanas iespējams sertificēties, saņemot sertifikātu ģeodēziskajiem, zemes kadastrālās uzmērīšanas un zemes ierīcības darbiem, tādējādi nodarboties arī ar privāto praksi minēto dabu izpildē. Studiju programmas absolventi strādā LR ministrijās, Valsts zemes dienestā, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūrā, pašvaldībās, nekustamā īpašuma, mērniecības u.c. uzņēmumos.
 
Ar katru gadu darba tirgū pieaug pieprasījums pēc studiju programmas absolventiem, un jau vecāko kursu studenti paralēli studijām uzsāk darba gaitas ar specialitāti saistītās jomās. Tāpēc, ja vēlies iegūt Latvijas tautsaimniecībā pieprasītu izglītību, nāc un piesakies studijām pilna vai nepilna laika studijās Profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „Zemes ierīcība un mērniecība”.
Studijām iespējams pieteikties līdz 24.augustam Lauku inženieru fakultātē Akadēmijas ielā 19, Dekanātā (2.stāvā), katru darba dienu no plkst. 9.00 -16.00. Tālruņi informācijai: 63021413, 63026152
 
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Sviitra_b
Arrow_left 2019. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Šodiena 2019. gada 16. septembris

Vārda diena:

Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.