Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Nīderlandes Kadastra reģistrs ietaupa naudu, izmantojot atvērtā koda programmatūru 27.06.2015

Sviitra

 Nīderlandes Kadastra reģistrs izlēmis pāriet uz atvērtā koda programmatūru, izmantojot PostgreSQL datubāzes programmēšanas valodu. Tas darīts ar mērķi samazināt kadastra pakalpojumu izmaksas, uzsver Pols Šluks, viens no reģistra datu bāžu administratoriem. PostgreSQL tiek izmantots gan Holandes telpiskās plānošanas portālā, kas uzrāda datus par zonējumu un būvniecības projektiem, gan citās ģeogrāfiskās informācijas sistēmās. Tāpat reģistrs izmantojot arī citu atvērtā koda programmatūru, kā, piemēram, operētājsistēmu Linux, Apache tīkla serverus un Docker aplikāciju vadību. Tas viss ļāvis gan ieekonomēt līdzekļus, gan padarīt darba iespējas elastīgākas. Vienlaikus Šluks gan brīdina, ka eksperimentēt ar atvērtā koda programmatūrām vajagot apdomīgi, sākot ar maza mēroga projektiem un noteikti piesaistot ekspertu, kurš pārzin konkrētās tehnoloģijas.

Avots: https://joinup.ec.europa.eu/community/osor/news/dutch-land-registry-opens-postgresql

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2020. gada 28. maijs

Vārda diena:

Vilhelms, Vilis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.