Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Google Maps nodrošinās navigāciju arī bez interneta pieslēguma 05.06.2015

Sviitra

 Google Maps grasās palielināt servisa funkcionalitāti, darbojoties offline (bez interneta pieslēguma) režīmā. Jauninājumi ļaus ne tikai saglabāt kartes, bet arī meklēt tajās konkrētas vietas un izmantot navigācijas funkciju, kas atvieglos iespēju tās izmantot ceļotājiem vietās, kur nav pieejami vai ir pārāk dārgi datu pārraides tarifi. Iecerētos maršrutus gan būs nepieciešams ieglabāt iepriekš, un pastāvēs arī ierobežojumi tajā, cik lielu maršrutu apjomu vienā reizē varēs saglabāt. Paredzēts, ka jaunās iespējas Android sistēmas lietotāju ierīcēs Google kartēs būs pieejamas jau šogad. Kā zināms, gan Google Maps konkurents HERE Maps, gan arī tādas bezmaksas navigācijas programmas kā NavFree, kas bāzējas uz open source datiem, jau sen piedāvā iespēju izmantot navigāciju beztiešsaistes režīmā, lietojot tikai saziņu ar satelītiem. Tiesa gan, open source kartēs mēdz būt nepilnīgs automātiski atrodamo vietu (galamērķu) skaits, taču citādi tās ir gana precīzas. 

Avots: http://pocketnow.com/2015/05/28/google-maps-offline-changes

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Šodiena 2020. gada 29. septembris

Vārda diena:

Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.