Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

InterGeo 2015 - rekordliels pieprasījums pēc izstāžu platības 22.05.2015

Sviitra

 Ikgadējā konference un ĢIS tehnoloģiju gadatirgus InterGeo, kas šogad notiks Štutgartē, grasās sasniegt jaunus vērienīguma rekordus. Pagājušā gada konferencē Berlīnē tika sasniegts InterGeo vēsturē lielākais apmeklētāju skaits, bet šogad organizatori gatavojas ne tikai vēl lielākam interesentu, bet arī dalībnieku - izstāžu stendu rīkotāju - pieplūdumam. Jau tagad saņemts neredzēts pieprasījums pēc izstāžu vietām, un plānotā izstāžu platība jau sasniegusi 30 000 kvadrātmetrus, kas salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir pieaugums par 10%. Sākontēji gadatirgum paredzētās halles tikušas rezervētas jau līdz marta beigām, tāpēc nācies atvēlēt vēl vienu papildus halli. Pietiekumi līdz šim saņemti no kompānijām no 25 dažādām valstīm (īpaša interese esot no Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas), taču aizvien tiek saņemti arvien jauni.

Avots: http://www.gim-international.com/news/events/intergeo/id8666-intergeo_2015_to_set_new_exhibition_space_record.html 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Šodiena 2020. gada 1. jūnijs

Vārda diena:

Mairita, Bernedīne, Biruta
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.