Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Apstiprināts Ģeotelpiskās informācijas koordinācijas padomes nolikums 13.04.2015

Sviitra

Ministru kabinets 2015.gada 7.aprīlī pieņēma noteikumus Nr.158 “Ģeotelpiskās informācijas koordinācijas padomes nolikums”, ziņo Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra. 

 
Turpmāk starpinstitūciju sadarbības koordinācija ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas jomā būs Ģeotelpiskās informācijas koordinācijas padomes kompetence.
 
Padomē būs pārstāvētas 18 institūcijas, gan ministrijas, gan profesionālās organizācijas un pašvaldības – Aizsardzības ministrija, Tieslietu ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Zemkopības ministrija, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija, Iekšlietu ministrija, Veselības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Kultūras ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Mērnieku biedrība, Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija un Latvijas ĢIS biedrība, kā arī nozīmīgākie ģeotelpiskās informācijas pamatdatu turētāji valstī - Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, Valsts zemes dienests un valsts akciju sabiedrība "Latvijas Jūras administrācija"
 
Padomes sastāvs ir apstiprināts ar Ministru kabineta 2014.gada 16.decembra rīkojumu Nr.788 “Par Ģeotelpiskās informācijas koordinācijas padomi”
 
Padomes  priekšsēdētājs būs Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs, Padomes priekšsēdētāja vietnieks -Tieslietu ministrijas pārstāvis. Padomes sekretariāta funkcijas veiks Aizsardzības ministrija.
 
Ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas joma ir cieši saistīta ar daudzām tautsaimniecības un valsts pārvaldes aktivitātēm. Tāpēc ļoti būtiski citu nozaru atbildīgajām ministrijām savos politikas plānošanas dokumentos savlaicīgi un koordinēti paredzēt pasākumus, kas nodrošinātu attiecīgajai nozarei nepieciešamo ģeotelpiskās informācijas pamatdatu, kā arī ģeotelpiskās informācijas pakalpojumu pieejamību
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada janvāris Arrow_right
P O T C P S S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 27. janvāris

Vārda diena:

Ildze, Ilze, Izolde
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.