Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

VZD: Aktualizēta informācija mērniekiem 16.02.2015

Sviitra

 Valsts zemes dienesta tīmekļa vietnē atjaunota informācija zemes kadastrālās uzmērīšanas veicējiem, kas attiecas uz valsts īpašumu pārstāvniecību un pilnvaru noformēšanu pašvaldībām. Savukārt jautājumu un atbilžu sadaļa papildināta ar astoņiem detalizētiem skaidrojumiem.

Zemkopības ministrijas informācija
 
Saskaņā ar Zemkopības ministrijas sniegtajām ziņām mainījusies informācija par ministrijai piederošo īpašumu turētājiem (pārvaldītājiem) un pilnvarotajiem, kas jāņem vērā, sūtot uzaicinājumu piedalīties zemes kadastrālās uzmērīšanas darbos apvidū saskaņā ar Ministru kabineta 2011. gada 27. decembra noteikumu Nr.1019 „Zemes kadastrālās uzmērīšanas noteikumi” 39.5.apakšpunktu. Tabula lejupielādei meklējiet apraksta 2. rindkopā šeit!
 
Pilnvaru noformēšana pašvaldībām
 
Ir papildināts skaidrojums par ierosinātāja iesniegumu attiecībā uz pilnvaru noformēšanu pašvaldībām gadījumos, kad zemes īpašnieks ierosina zemes vienību sadali vai apvienošanu viena nekustamā īpašuma sastāvā un nekustamais īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Skaidrojums pievienots sadaļas „Kadastrālās uzmērīšanas dokumenti” apakšsadaļā „Ierosinātāja iesniegums” – skatīt saiti „Informācija par pilnvaras noformēšanu”. Lasīt šeit!
 
Atbildes uz mērnieku jautājumiem
 
Dienests aicina mērniekus iepazīties ar astoņiem jauniem skaidrojumiem jautājumu un atbilžu sadaļā. Detalizētas atbildes sniegtas uz specifiskiem jautājumiem, piemēram:
 
- Tiek veikta kadastrālā uzmērīšana zemes vienībai, kurai robežas iepriekš ierādītas. Kuri robežpunktu numuri attēlojami apsekošanas akta robežu shēmā?
 
- Vai sadalāmās (ierādāmās) zemes vienības robežu plānā pierobežnieka bulta jāattēlo atbilstoši kadastra kartes datiem vai jāatstāj kā vecajā plānā, neņemot vērā izmaiņas kadastra informācijas sistēmā?
 
- Vai zemes robežu plānā un apgrūtinājumu plānā jānorāda situācijas elementa apraksts?
 
Visus skaidrojumus lasiet šeit!
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada janvāris Arrow_right
P O T C P S S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 27. janvāris

Vārda diena:

Ildze, Ilze, Izolde
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.