Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

E. Baklāne-Ansberga: LATAK draud anulēt sertificēšanas centra ABC licenci 24.10.2013

Sviitra

 Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs (LATAK) esot konstatējis pārkāpumus sertificēšanas centra ABC mērnieku uzraudzības procesā un uzdevis iestādei novērst trūkumus mēneša laikā, pretējā gadījumā ABC akreditācija tikšot anulēta - tā sociālajā portālā Twitter informē Valsts Zemes dienesta ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga (@elitabaan). Mernieks.lv drīzumā sekos sīkāka informācija par šo tematu. 

Komentāri:
 
dzērājs
25.10.2013
11:03
Lūk jums arī iemesls godīgai eiro ieviešanai
 
Mācību un konsultāciju centrs ABC Sertificēšanas birojs
25.10.2013
21:38
Valsts zemes dienesta ģenerāldirektore Elita Baklāne – Ansberga, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli -neievērojot Valsts zemes dienesta ētikas kodeksu, izmantojot privātos kontaktus Latvijas mērnieku biedrībā, savtīgos nolūkos portālā www.twitter.com no personīgā lietotāja konta izplata nepatiesas un nepamatotas baumas par SIA „Mācību un konsultāciju centra” Sertificēšanas biroju.

SIA „Mācību un konsultāciju centrs” ir vērsies Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā, kuras padotības iestāde ir Valsts zemes dienests, izvērtēt Valsts zemes dienesta amatpersonas ģenerāldirektores Elitas Baklānes – Ansbergas rīcību un tiesību pārkāpumus attiecībā uz publicēto informāciju par SIA „Mācību un konsultāciju centrs” un tā neslavas celšanu. Kā arī lūdza informēt par piemēroto disciplinārsodu.

SIA „Mācību un konsultāciju centrs” vērsīsies Tiesībsargājošās institūcijās par goda un cieņas aizskaršanu, kā arī zaudējumu piedziņu no Elitas Baklānes - Ansbergas.
 
to ABC
25.10.2013
23:34
lai nu tā būtu...
 
lasteka
26.10.2013
09:51
vot sākās:) piedzīs 120Ls par 2 sertifikātu pāriešanu no abc uz lmb sc.
 
.....
26.10.2013
17:07
sen bij laiks VZD vadību nomainīt ;)
 
???
27.10.2013
23:03
Nevis sertificēšnas birojs ,bet renāra naudas pumpitis, un ar tām tiesām tipisks Livland stils,"zaglis kliedz ķeriet zagli"
 
DEF
28.10.2013
10:07
Papildinājums ABC, ka šī nav pirmā reize, kad sertifikācijas institūcijas pārkāpj sertificēšanas vai uzraudzības prasības noteikumos. Pārbaude, sarunas un savstarpējās sūdzības notiek jau kopš pavasara.
Twitterī ieliktais kaut kā izskatās pēc VZD aktivitāšu atrakstīšanu, bet kur tad savtīgums?
 
xyz
28.10.2013
10:56
VZD, Mērnieku biedrība tas ir viens vesels.
Nepatīkama atmosfēra mērniecības nozarē.
Mērnieka prestižs ļoti zems, ja likvidēs vienu centru, atradīs kaški, kaut kur vēl.
Varbūt beigsim meklēt blusas citu kažokā?
 
Vēl + darvas mucā
28.10.2013
10:57
diemžēl šāda situācija ka sert. centri(nevis tikai viens)- abi ir līdzvainīgi masvaeida pārkāpumos - viegli konstatējams un pierādāms, un b. Baklāne-Ansberga vēl vairāk cenšas "saduļķot" jau tā šo dubļu putru, nemaz neapzinoties, ka ar savu līdzdarbību šādā veidā padara situāciju patiesi banālu . Ir jārod kompromiss - kas pašreiz notiek valstī - VZD blēdīšanās turpinājums, vai kāda cita koruptīva rakstura darbība,kuru "sekmīgi" piesedz sc
 
WYQ
28.10.2013
11:00

ļ. cien. kolēģi:
tādēļ LATAK ir jāsniedz ziņojumi par pārkāpumiem abos sert. centros- tādējādi informējot sabiedrību par situāciju mērniecības jomā,jo kamēr mēs te"bļaustīsimies",nekādas jēgas no tās nebūs - esiet patiesi patrioti savai profesijai!
 
Mednieks
28.10.2013
13:01
Pīļu dīķis.
 
mernieks1
28.10.2013
14:16
Esmu viens no merniekiem,pret ko vērsās VZD, Baklanes uzdevumā.Sūdzību izskatīja ABC sertifikācijas centrs.Bija aizrādījumi,bet manuprāt lieta tika izvērtēta objektīvi.Jautājums tikai paliek,kas notiktu,ja sertifikāta atnemsanu,neatnemsana būtu Baklanes un co rokās.Lūk no kā mums jābaidās.Kā jaut tas bieži notiek strīdos ar VZD nav divu viedoklu.Ir tikai Baklanes viedoklis.
 
SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC" Sertificēšanas birojs
28.11.2013
10:24
Ņemot vērā spekulācijas ap Valsts zemes dienesta (VZD) ģenerāldirektores izplatītajām baumām, vēlamies informēt mērnieku sabiedrību, ka SIA „Mācību un konsultācijas centrs ABC” Sertificēšanas birojā (SB) Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs (LATAK) oktorbrī veica ārpuskārtas uzraudzības vizīti, balstoties uz VZD sūdzību par SB darbību un tā pieņemto lēmumu par kāda sertificēta mērnieka rīcības atbilstību likumdošanas prasībām. Uzraudzības vizīte ir noslēgusies un LATAK ir pieņēmis lēmumu noraidīt Valsts zemes dienesta sūdzību un saglabāt SB akreditāciju visās akreditācijas sfērās. Ar LATAK pieņemtā lēmuma pilno versiju un SB Akreditācijas lapu varat iepazīties mūsu mājas lapas Sertificēšanas biroja sadaļā "Jaunumi" http://www.abc.edu.lv/lv/sertificesanas-birojs/jaunumi/202-sertificesanas-biroja-akreditacija
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2020. gada 29. maijs

Vārda diena:

Raivis, Raivo, Maksis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.