Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

"Rīgas ĢeoMetru" paredz likvidēt ar 1. jūniju 12.01.2012

Sviitra

 Rīgas domes pilsētas attīstības komiteja vakar, 11. janvārī nolēmusi, ka SIA "Rīgas Ģeometrs" darbība tiks izbeigta ar šā gada 1. jūniju. Gala lēmums gan vēl jāpieņem Rīgas domei. 

Lēmums par SIA «Rīgas ĢeoMetrs» darbības izbeigšanu paredz, ka šīs pašvaldības kapitālsabiedrības īstenotos uzdevumus (t.sk. SIA «Rīgas ĢeoMetrs» funkcijas, tiesības, saistības, mantu un speciālistus) pārņems citas Rīgas domes institūcijas - Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, Rīgas pilsētas būvvalde un Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs. 

Šīs pašvaldības institūcijas, savstarpēji sadarbojoties, pilnveidos un uzturēs pašvaldības ģeotelpiskās informācijas datu pārvaldību,  nodrošinot vienotu datu uzglabāšanas, apmaiņas un pieejamības kārtību un datu drošību atbilstoši standartiem, veiks galvaspilsētas topogrāfisko uzmērījumu un būvniecības izpilduzmērījumu kvalitātes kontroli, organizēs  turpmāku adresācijas jautājumu sakārtošanu pilsētā, nodrošinās arhīva lietu, arī vēsturisko materiālu saglabāšanu un veiks citas funkcijas. 

Paredzēts, ka līdz 13.04.2012. izskatīšanai Rīgas domē tiks iesniegti visi nepieciešamie normatīvo aktu grozījumi saistībā SIA «Rīgas ĢeoMetrs» līdz šim īstenoto uzdevumu pārņemšanu. 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada oktobris Arrow_right
P O T C P S S
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Šodiena 2020. gada 23. oktobris

Vārda diena:

Daina, Dainida, Dainis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.