Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

MDC un Ģeodati piedāvā izsniegt informāciju par reģistrētajiem ģeodēziskajiem darbiem 11.01.2012

Sviitra

 Ministru kabineta 01.11.2010. noteikumi Nr.1011 „Personu sertificēšanas un sertificēto personu uzraudzības kārtība ģeodēzijā, zemes ierīcībā un zemes kadastrālajā uzmērīšanā” paredz, ka sertificētā persona katru gadu līdz 1.februārim sertificēšanas institūcijā iesniedz izpildīto (pabeigto) ģeodēzisko darbu sarakstu par iepriekšējo gadu. 

 
Šo prasību izpilde ir vienkārša un prasa maz laika, ja ir veikta regulāra darbu uzskaite un esat nodrošinājušies, lai šī informācija būtu patiesa. 
 
SIA „Mērniecības datu centrs” un SIA „ĢeoDati” piedāvā ātru, patiesu un pilnīgu informāciju par mūsu apkalpojamās teritorijās reģistrētajiem ģeodēziskajiem darbiem. Kompāniju piedāvātā informācija nodrošina ne tikai MK noteikumu prasību izpildi, bet arī sniedz Jums iespēju kontrolēt, kādiem darbiem Jūs kā sertificētā persona esat norādīts kā izpildītājs (piemēram, varat pārliecināties, vai, par to Jūs neinformējot, Jūsu vārdā nav iesniegti darbi).
 
Arī komersantiem piedāvājam informāciju par visiem mūsu apkalpojamās teritorijās veiktajiem darbiem, kuri ir iesniegti un reģistrēti Jūsu uzņēmuma vārdā. Tādējādi varat ātri piekļūt svarīgākajai informācijai par veiktajiem darbiem un kontrolēt šo darbu uzskaiti.
 
Informācija tās adresātam tiks izsniegta elektroniskā formā MS Excel datnē pēc iesnieguma saņemšanas. Informāciju par sertificētās personas veiktajiem darbiem varēs saņemt tikai pati sertificētā persona un informāciju par uzņēmuma vārdā veiktajiem darbiem varēs saņemt tikai pats komersants. Pēc iesnieguma saņemšanas Jums tiks piestādīts rēķins, kuru apmaksājot saņemsiet pieprasīto informāciju. Maksa par pakalpojumu ir Ls 5,00 (cena norādīta ar PVN).
 
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada oktobris Arrow_right
P O T C P S S
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Šodiena 2020. gada 23. oktobris

Vārda diena:

Daina, Dainida, Dainis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.