Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

VZD arhīva datus var saņemt arī elektroniski 07.07.2011

Sviitra

Valsts zemes dienests (turpmāk – dienests) atzinīgi novērtē mērniecības darbu veicēju un dienesta līdzšinējo sadarbību.
Lai padarītu to vēl pievilcīgāku, papildus jau esošajām datu publicēšanas portāla www.kadastrs.lv (turpmāk – Portāls) iespējām, piedāvājam iespēju Portālā pasūtīt un uz elektroniskā pasta adresi saņemt arī dienesta rīcībā esošos arhīva datus, iepriekš veiktās zemes kadastrālās uzmērīšanas datnes un jaunajām zemes vienībām nepieciešamos kadastra apzīmējumus.
Papildus ir iespēja izvēlēties samaksas nosacījumus kadastra kartes izmantošanai - tagad var vai nu saglabāt esošo principu, maksājot Ls 36.00 vai izvēlēties maksāt par kadastra kartes pārlūkošanu stundas ietvaros  - Ls 1.85 stundā.
Dienests strādā pie jauna sadarbības līguma projekta, kurā apvienoti nosacījumi no abiem pašreiz spēkā esošajiem līgumiem – no līguma „Par Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas, ģeodēziskās informācijas un augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas izsniegšanu un reģistrēšanu” un no līguma “Par datu abonēšanu, izmantojot datu publicēšanas portālu www.kadastrs.lv.
Tuvākajā laikā informācija par jauno sadarbības līgumu un procesu būs pieejama dienesta mājas lapas sadaļā „Mērniekiem un zemes ierīkotājiem” .  Tiks nosūtīts arī jaunā sadarbības līguma projektu, kurā būs iekļauta informācija no Jūsu spēkā esošajiem līgumiem.

Jautājumu gadījumā lūdzu rakstīt jautajumi@vzd.gov.lv vai zvanīt 67038866, 67038833.

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Šodiena 2020. gada 9. augusts

Vārda diena:

Madara, Genoveva
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.