Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Inovatīvs skatu punkts uz Strūves ģeodēzisko loku 15.06.2011

Sviitra

 Daudziem ģeodēzistiem un vēsturniekiem zināms Strūves ģeodēziskais loks un tā 16 punkti Latvijas teritorijā, no kuriem UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kopš 2005. gada iekļauti divi - "Jēkabpils" un "Sestukalns". Jēkabpils novadnieki ir aktīvi Strūves popularizētāji, palīdzot novadam un ceļot ģeodēzijas prestižu. Šoreiz tas ir Latvijas Mākslas akadēmijas Funkcionālā dizaina katedras 5. kursa students Nauris Skrastiņš, kas izstrādājis maģistra darbu par Strūves ģeodēzisko loku mūsdienās un tā attīstības vīziju. Darbs ir mākslinieka vīzija par Strūves ģeodēzisko loku un tā punktu izmantošanu tūrisma maršruta izveidē, orientieru veidošanā un makslinieciskās instalācijās. Jaunais mākslinieks Nauris Skrastiņš š.ģ. 28. jūnijā no pl. 11.00 – 13.00 Latvijas Mākslas akadēmijas studiju darbu zālē interesentiem atbildēs uz jautājumiem un sniegs komentārus par savu māksliniecisko vīziju.  

Atgādinām, ka 2011. gada vasaras sākumā Latvijas Pasts izdeva divu pastmarku bloku ar nominālvērtību Ls 0,35 un 0.55 LVL un īpašu aploksni.  
 
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Šodiena 2020. gada 9. augusts

Vārda diena:

Madara, Genoveva
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.