Из всех вещей время менее всего принадлежит нам, и более всего нам его недостает
Veciits_meklesana
Опрос
 
Введение в отрасле
Словарь терминов
О портале
Заказчикам
 
Законодательство
В землемерие
В землеустройстве
В картографие
В геодезие
Список землемеров
ADTI uzturētāji
Закупки
Конкурсы
Результаты
 
Новости
В Латвиe
В мире
В вузах
В обществе землемеров
LKĢA
В строительстве
Недвижимость
Īsumā
Исследования
История
Технологии
Развлечения
 
Услуги
Геодезические приборы
Данные для работы
Калькуляторы перерасчета
Saites
Форум Галерея Блоги Объявления

Kanāda izmēģina atvērto datu portālu 22.03.2011

Sviitra

Kanādas valdība palaidusi pilotprojektu atvērto datu portālam. Portāla iecere ir ļaut ikvienam iedzīvotājam tikt pie valdības datiem par brīvu. Kanādas amatpersonas uzskata, ka šāds datu portāls ļoti palīdzētu biznesa attīstīšanā, jo vienuviet būtu pieejami visdažādākie valsts dati. Vairāk lasiet šeit

Комментарии:
 
Normāla pieeja
22.03.2011
17:09
Normāla pieeja, kādu realizē, ja valsts patiešam vēlas ka plaši izmanto valsts apmaksātus datus. Latvijā valsts apmaksā, bet tad ir vēlme uz to nopelnīt. Tā rezultātā šos datus izmanto šaurs lietotāju loks un tiem kam būtu tie jālieto ikdienas darbā finansiāli to nevar atļauties.
 
ribo
22.03.2011
18:54
Jā Latvijā tas ņeprokaķit! Te galvenais ir iekasēt par to ka snaps nav īstajā vietā . Nez krievu laikā arī skatījās vai līnija ir precīzi akas centrā, varbūt izmantoja lupu! Tās tā apriebušies visi tie kontrolētāji, kuri katrs savādāk interpretē topo apzīmējumus, katrs pēc sava prāta un loģikas!!!
 
kontrolētājs
23.03.2011
00:02
No mērniekiem nāk normāli plāni. Da kā man piegriezušies tie sētnieki, kas sevi sauc par mērniekiem!
 
ribo
23.03.2011
09:09
Ja kontrolēšanu sauc par pogas piespiešanu kontroles programmai , mērniekiem kuriem nav tādu programmu nemaz nevar ieraudzīt visas tās problēmas pat izejot pa līmeņiem!
 
MKA
24.03.2011
11:59
Par ko tad "kontrolētāji" sētnieki īsti saņem naudu.
 
.........
24.03.2011
15:44

nāvi sētniekiem
 
lāsteka
24.03.2011
21:52
šeit ir notikusi ''inteliģenta saruna starp diviem inteliģentiem mernieku un pārbaudītāju pārstāvjiem''. jūsu algas ir tik mazas tikai jūsu dēļ nevis citu un beidzot samierinaties ar to:)
Новый комментарий:
Имя: 
Новое в других разделах
Sviitra
Погода
Today 2020. год 29. май
no events today
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.