Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Par pierobežnieku uzaicināšanu 07.02.2011

Sviitra

 VZD vēstulē uzņēmumam "Metrum" un sabiedriskajām organizācijām LMB un LKĢA informē, ka tiesības uzaicināt  (parakstīt uzaicinājuma vēstuli) pierobežniekus uz robežu noteikšanu, apsekošanu vai atjaunošanu ir tikai sertificētam mērniekam, un to nevar veikt cita uzņēmuma pilnvarota persona. 

Vēstuli sk. pievienotajā attēlā

Komentāri:
 
Aivars
10.02.2011
10:59
Ja VZD uzskata, ka pavēste ir paraugs vētulei, tad pavēstes paraugā (MK 182.not. 7.pielikums) nav norādīts, ka pavēsti paraksta sertificētais mērnieks - pavēstes paraksta zonā ir norādīts tikai amats, paraksts, vārds, uzvārds. Vai tad šajā gadījumā sertificētais mērnieks ir amats ?????? (Profesiju klasifikātorā šķiet tāds amats nav pieminēts....) un arī MK noteikumu 67.p-tā nav norādīts, kas uzaicina pierobežniekus (uzņēmums vai sert.mērnieks).
Murgs ar šo kārtējo VZD skaidrojumu, jo VZD šeit atkal kaut ko izdomā, kas nav bijis paradzēts MK 182.noteikumos un tagad prāto un izsecina no kaut kā, kaut ko.....
Kad šī kārtība būs noteikta jaunajos noteikumos, tad lai arī prasa un mēs ievērosim ...
Vai tas, kas paraksta uzaicinājumu ietekmē robežu apsekošanas/noteikšanas procesu, jo uz lauka tā vai tā būs sertificēts mērnieks....


Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2020. gada 31. maijs

Vārda diena:

Jūsma, Alīda
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.