Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Iespējama nekustamā īpašuma projektu būvniecības atsākšana? 26.01.2011

Sviitra

Kompānija "Merks" ziņo, ka atsākta  "Skanstes Virsotnes" būvniecība - būvējot ceturto, pēdējo no šī dzīvokļu augstceltņu projekta ēkām Skanstes rajonā. Projekta attīstītāji to pamato ar augsto pieprasījumu pēc dzīvokļiem, jo esot izpārdoti vairāki desmiti dzīvokļu arī vēl neuzceltajā ēkā, bet 3 uzbūvētajās brīvi palikuši vien 20. Pircējus īpaši interesējot dzīvokļi augšējos stāvos, no kurienes paveras skats uz Rīgas centra panorāmu. Iespējams, šī tendence iezīmē jaunu formulu nekustamo īpašumu attīstības atjaunošanai Rīgā - augstceltņu projekti labā vietā. Tiesa gan, par cita debesskrāpju statusam tuva projekta - "Panorama Plaza" trešās ēkas būvniecības atsākšanu gan pagaidām nekas nav dzirdams, lai arī attīstītāju mājaslapa ziņo, ka pirmajās divās ēkas brīvi vien palikuši padsmit dzīvokļi. Pagaidām trešās ēkas karkass joprojām stāv iesaldētā stadijā, bojājot apkārtējo ainavu. 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2020. gada 28. maijs

Vārda diena:

Vilhelms, Vilis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.