Самое важное - уметь отличить важное от срочного
Veciits_meklesana
Опрос
 
Введение в отрасле
Словарь терминов
О портале
Заказчикам
 
Законодательство
В землемерие
В землеустройстве
В картографие
В геодезие
Список землемеров
ADTI uzturētāji
Закупки
Конкурсы
Результаты
 
Новости
В Латвиe
В мире
В вузах
В обществе землемеров
LKĢA
В строительстве
Недвижимость
Īsumā
Исследования
История
Технологии
Развлечения
 
Услуги
Геодезические приборы
Данные для работы
Калькуляторы перерасчета
Saites
Форум Галерея Блоги Объявления

Par mērniecību 07.05.2008

Sviitra
Mērniecības pakalpojumi ietver sevī zemes kadastrālās uzmērīšanas, zemes ierīcības, topogrāfiskās uzmērīšanas un ģeodēzisko darbu veikšanu.
Kadastrālā uzmērīšana veicama zemes, ēku un būvju īpašumu tiesību reģistrēšanai zemesgrāmatā privatizācijas, īpašuma sadales, īpašnieku maiņas procesos un īpašuma nomas gadījumos.
Topogrāfiskā uzmērīšana veicama pirms dažāda veida (ēku, būvju, inženierkomunikāciju) būvniecības uzsākšanas projektēšanas darbu veikšanai, kā arī detālplānojumu un zemes ierīcības projektu izstrādei.
Ģeodēziskie darbi iedalās divās daļās. Atbalstpunktu (ģeodēzisko punktu) ierīkošana citu mēriecības darbu veikšanai. Un ģeodēziskie darbi būvniecībā, kas ietver sevī būvasu nospraušanu, inženerkomunikāciju būvju un ēku izpildmērījumus, kā arī nivelēšanas darbus precīzai augstumu noteikšanai un būvobjektu novērošanai būvēšanas procesā.

Новое в других разделах
Sviitra
Погода
Arrow_left 2020. год февраль Arrow_right
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Today 2020. год 17. февраль
no events today
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.