Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

VZD informē par jaunajām veidlapu formām 04.01.2011

Sviitra

 Lai nodrošinātu ātrāku pasūtījumu apstrādi, Valsts zemes dienests ir izstrādājisiesnieguma veidlapas formu atzinumam par zemes ierīcības projektu. Veidlapas formu Valsts zemes dienests iesaka izmantot sākot ar 2011.gada 1.janvāri, iesniedzot zemes ierīcības projekta grafisko daļu uz atzinumu (var iesniegt arī brīvas formas iesniegumu, norādot visu informāciju, kas ir iekļauta minētajā veidlapā). Iesniegums un projekta grafiskā daļa elektroniski jāiesniedz Valsts zemes dienesta reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas centrā nosūtot to uz attiecīgo klientu apkalpošanas centra elektronisko pasta adresi vai iesniedzot klātienē Valsts zemes dienesta nodaļā, kuras darbības teritorijā zemes ierīcības projekts ir izstrādāts. Valsts zemes dienesta klientu apkalpošanas centru elektroniskās pasta adreses ir pieejamas līguma „Par Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas, ģeodēziskās informācijas un augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas izsniegšanu un reģistrēšanu” 5.pielikumā vai Valsts zemes dienesta mājas lapā internetā.

Lai nodrošinātu ātrāku pasūtījumu apstrādi, VZD ir sagatavojis arī iesnieguma veidlapas formu augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas (ADTI) darbu pārbaudei un saskaņošanai, kuru iesakām izmantot sākot ar 2011.gada 1.janvāri, iesniedzot to kopā ar ADTI darba digitālo datni. Iesniegumu un  ADTI darbu jāsūta uz to VZD reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas centra elektroniskā pasta adresi, kuras darbības teritorijā ADTI darbs ir izstrādāts.
Iesniegumu veidlapu formas ir atrodamas mājas lapas sadaļas „Mērniekiem un zemes ierīkotājiem” sadaļā „Veidlapu formas, kuras jāiesniedz VZD”.
 
 
 
 
Ar cieņu,
Valdis Dombrovskis
VZD, Nekustamā īpašuma formēšanas departamenta,
Mērniecības daļas vecākais metodikas eksperts
tālr.67038632 (iekš.1632)
Juridiskā adrese: 11. novembra krastmala 31, Rīgā, LV-1050.
Komentāri:
 
dusma
05.01.2011
09:09
atkal jaunas veidlapas, cik bieži var mainīt
 
ribo
05.01.2011
09:41
Kādā veidā, tad šī jaunā veidlapa paātrinās pasūtījumu apstrādi, no malas jau vairāk izskatās, ka kāds nu būs nopelnījis gada algu par šo izcilo veidlapu!
 
111
06.01.2011
10:48
Ja taisa tadas veidlapas tad uztaisiet ta lai erti lietot un rakstit ieksa tekstu....
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Sviitra_b
Arrow_left 2019. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Šodiena 2019. gada 16. septembris

Vārda diena:

Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.