Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
Forums Galerija Blogi Sludinājumi
  Darba piedāvājums/vakances!
06.04.2018
Piedāvājam darbu normālam čiekuram RĪGĀ.

Ja tev ir kadastra sertifikāts un vēlme strādāt pilna laika darbu foršā kolektīvā- dod ziņu un runāsim par nosacījumiem. Darba auto, dators, degviela un visas pašsaprotamās darba lietas komplektā ar algu.

Ja tev ir pieredze kadastra darbos un līdz sertifikātam vairs pavisam nedaudz- alleluja! Dod mums ziņu, mēs esam šeit.

Ja tev ir sertifikāts ģeodēziskajos darbos, vai līdz sertifikātam ir pavisam nedaudz, un vēlme strādāt pilna laika darbu- dod mums ziņu. Darbs būvobjektos, daudz netipiska rakstura darbu, 3D modelēšanas darbi. Ir ļoti interesanti.

Un visbeidzot STUDENTS! Ja ir vēlme iegūt pieredzi(ideāla gadījumā pirmā pieredze jau ir iegūta), izpratni, strādāt foršā kolektīvā, modernos darba apstākļos, kopā ar dažādiem inženieriem(būvkonstruktoriem, arhitektiem..) un netipiska rakstura darbiem- dod mums ziņu!
Noteikti nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība(vai vismaz nepārvarama vēlme to iegūt un gatavība stāties kursos jau vakar(šo var noformēt kā darba samaksu u.t.t.)! Kārtīga iespēja nostabilizēties darba gaitās jau studiju laikā, braukāt apkārt pa Latvju zemi ar darba auto, šo to mērīt, šo to zīmēt, lidot ar dronu, lāzerskenēt.. Nu ko tik nedarīt! Varbūt pat ārpus Latvijas? Attiecīgi arī kāpt pa atalgojuma un uzticības kāpnēm augšup. Students uz 2 mēnešiem mums neinteresē. Vairāk šis attiecas uz tādu eksemplāru, kas pats sevi redz ilgtermiņā un grib pieiet lietai nopietni. Pret lekciju grafiku būsim saprotoši. (:
- Atsevišķa pozīcija izskatāma arī jaunajām dāmām, ar potenciālo virzību un vēlmi vairāk strādāt ofisa darbus, ar mērniecības dokumentācijām, biroja papīriem, un specializācijas virzību nekustamā īpašuma darbos/kadastrā/zemes ierīcībā, ar domu pēc skolas beigšanas šajā lauciņā arī sertificēties.

Ja esi normāls čiekurs, Raksti uz DARBSMERNIEKAM@INBOX.LV

Telefona numuram piezvanīt nav iespējams. Sazināsimies ar tevi paši pēc epasta saņemšanas.

Sertificētām personām motivācijas vēstule nav nepieciešama. CV drīkst pievienot. (:
Kontaktinformācija:
E-pasts: darbsmerniekam@inbox.lv
Tālrunis: 26666666
Sviitra
Lai pievienotu savu sludinājumu, jums ir jāreģistējas.
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2019. gada 24. maijs

Vārda diena:

Marlēna, Ilvija, Ziedone
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.